Více informací

Návleky na tretry
Jak vybrat

Lehká cyklistická obuv jen stěží dokáže ochránit cyklistu proti nepřízni počasí. Chlad, vítr i déšť – to jsou hlavní strašáci, před kterými nás návleky na cyklistické tretry dokážou chránit. Přestože před chladem se lze chránit silnějšími ponožkami, u ostatních rozmarů počasí si jimi již stěží pomůžeme, a proto jsou návleky na tretry velice užitečnou součástí cyklistické výbavy.

Ochrana proti větru, dešti, sněhu i blátu

Cyklistické tretry jsou uzpůsobeny tak, aby co nejlépe větraly. V létě tuto vlastnost s otevřenou náručí uvítáme, avšak v chladnějších měsících nám kvůli lepšímu odvětrávání může jízdu znepříjemnit studený vítr. Přestože před chladným počasím se v tomto případě můžeme chránit silnějšími ponožkami, před profouknutím nás ani silnější pár ponožek neochrání. Na řadu tak přicházejí cyklistické návleky, které jsou za pomocí moderních materiálů schopné odolat větru a přitom odvádět vlhkost. Ochrana vůči chladu a větru není jedinou doménou návleků na tretry. Prodyšná cyklistická obuv totiž nedokáže ochránit vůči vodě, zatímco mnoho návleků se vyrábí z materiálů odpuzujících vodu. Při opravdu nepříznivém počasí oceníte jejich protekci před blátem nebo sněhem, slabé návleky jsou zase jako stvořené pro jízdu v chladných obdobích.

Komfort při jízdě i reflexivní prvky

Významnou vlastností návleků na tretry je jejich nízká hmotnost a skvělá skladnost. Není tedy problém je složit do kapsy a navléknout až v případě nouze. Nemusíte se ani bát toho, že by Vám návleky na cyklistické tretry znepříjemňovaly šlapání, spodní vrstva je totiž otevřená, zatímco vrchní dokonale drží na tretrách. K dispozici jsou i barevné návleky na tretry s reflexivními vzory, které zvyšují viditelnost cyklisty, a tím pádem i jeho bezpečnost. I v tomto případě se vyplatí věřit renomovaným značkám, a proto Vám nabízíme navleky na tretry ověřených výrobců jako BBB, Bontrager, Craft, Gore či Rogelli.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce

Návleky na tretry BWS-03 WaterFlex

Návleky na tretry BWS-03 WaterFlex

Navrženy tak, aby poskytly co největší ochranu před deštěm. Moderní 2mm silný materiál WaterFlex, vn

790 Kč  s DPH 890 Kč s DPH

Návleky na tretry BWS-02 HeavyDuty neon

Návleky na tretry BWS-02 HeavyDuty neon

Odolné návleky navržené tak, aby poskytly tu nejlepší ochranu před zimou. 3mm silný MultiStretch neo

690 Kč  s DPH
Bontrager
Akce

Návleky na tretry Bontrager S1 Softshell

Návleky na tretry Bontrager S1 Softshell

Nákupem získáte finanční bonus Doplňte si svou cyklistickou výbavu jedním z našich nejo

1 349 Kč  s DPH 1 499 Kč s DPH