Více informací

Cyklistické ponožky
Jak vybrat

Ač se to na první pohled nezdá, správně zvolené ponožky mohou výrazně podpořit váš sportovní výkon. Ať už se věnujete sportu v jakémkoli ročním období, v naší široké nabídce naleznete ideální výbavu pro každou příležitost. Nejenom, že vaše nohy v dokonalém pohodlí, ale také se tyto cyklistické ponožky vyznačují vysokou funkčností.

Funkční vlastnosti cyloponožek

Díky použitým materiálům je zajištěna elasticita a také voděodolnost, nebo naopak tolik potřebný odvod potu. Naše cykloponožky pocházejí pouze od špičkových výrobců, takže máte jistotu, že splní vaše očekávání v plné míře. Pro letní měsíce nabízíme ponožky s chladivým efektem, vysokou savostí potu a termoregulací chodidel. V chladnějších dnech jistě oceníte teplé ponožky z vlny, které vytváří optimální izolační vrstvu a jsou speciálně zateplené pro váš komfort.

 

Díky specifickým střihům a ergonomickým vlastnostem cyklistické ponožky nesjíždějí a dodávají vám pocit jistoty a pohodlí po celou dobu.

Naše nabídka cykloponožek

Z bohaté nabídky značek Craft, Giant, Giro, Gore, Sensor, Bontrager, Answer nebo Rogelli si vyberete cykloponožky na dlouhé i krátké tratě, které vám navíc po fyzickém výkonu pomohou ideálně zregenerovat chodidla. Z hlediska typů nabízíme ponožky kotníkové, podkolenky nebo klasického střihu. Díky univerzálnímu použití cyklistických ponožek je využijete také například do kolečkových bruslí, dlouhé či krátké výlety do přírody nebo atletiku.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Castelli

Castelli - pánské ponožky Gregge 15

Castelli - pánské ponožky Gregge 15

Nákupem získáte finanční bonus Zimní cyklistické ponožky, které zvyšují odolnost chodidel proti pro

449 Kč  s DPH
Castelli

Castelli - pánské ponožky Rosso Corsa 9 cm

Castelli - pánské ponožky Rosso Corsa 9 cm

Nákupem získáte finanční bonus odolnější materiál vlákna Meryl Skinlife s antibakteriální úpravou o

449 Kč  s DPH
Castelli

Castelli - pánské ponožky Unlimited 15

Castelli - pánské ponožky Unlimited 15

Nákupem získáte finanční bonus Meryl Skinlife® antibakteriální příze Zesílený pásek kolem klendb

429 Kč  s DPH 449 Kč s DPH