Více informací

Dětské
Jak vybrat

Dětské cyklistické oblečení

Kvalitní cyklistické oblečení nevyžadují jen jezdci vyžívající se v dlouhých a náročných tratích, možná ještě důležitější je opatřit cyklooblečení dětem.

Právě ti nejmenší bývají často nejnáchylnější k nastydnutí způsobenému špatným odvodem vlhkosti či nedostatečnou ochranou proti větru, a i pohyb je pro děti náročnější, proto je důležité jim alespoň částečně jízdu na kole ulehčit. Dnešní dětské cyklistické oblečení navíc klade důraz na to, aby byli malí cyklisté vidět – na dresech se spojuje barevná pestrost v jasných odstínech s bezpečnostními reflexními detaily, jako jsou nášivky nebo celé výrazně barevné pruhy.

Dětské cyklodresy

Cyklistické dresy jsou samozřejmě k dostání i pro ty nejmenší. Dětské dresy na kolo účinně odvádějí pot, rychle schnou, chrání oblast spodních zad proti větru a dokážou jezdce udržet v teple déle než běžná trička. Cyklistické dresy tak poskytují základní ochranu proti nastydnutí či jiným problémům způsobeným nedostatečným odvodem potu či špatné ochraně proti větru, na které jsou děti mnohem náchylnější než dospělí cyklisté.

Dětské cyklokalhoty

Zejména pokud s sebou berete děti na delší výlety na kole, vyplatí se pořídit jim dětské cyklistické kalhoty. Dětské cyklokalhoty jsou totiž navržené tak, aby jednak spolehlivě odváděly pot a vlhkost, díky čemuž je pak dítě v suchu a teplu, ale aby taktéž poskytovaly maximální komfort při pohybu a chránily děti proti otlačeninám.

Jaké značky v sekci dětské cyklistické oblečení nabízíme?

Ohledně oblečení pro děti se nevyplatí snažit se ušetřit na nekvalitních produktech, veškeré investice do kvality se bez jakýchkoliv pochybností vrátí. V našem sortimentu proto naleznete kvalitní a spolehlivé dětské oblečení renomovaných značek jako Craft či Sensor.

Nebyly nalezeny žádné položky.