Více informací

Návleky na kolena
Jak vybrat

Kolenní návleky jsou nepostradatelnou součástí výbavy každého zapáleného cyklisty. Jen málokdy jsou u nás jaro a podzim natolik hřejivé, aby se dalo jezdit jen s krátkými nohavicemi, na druhou stranu může být na jízdu s dlouhými nohavicemi až příliš veliké teplo, a právě pro tyto situace jsou určeny návleky na kolena.

Hřejí a odvádí vlhkost

Návleky na kolena se výborně hodí do nevyzpytatelného počasí, kdy se rychle mění venkovní teplota, a nečekané přeháňky jsou na denním pořádku. V chladném počasí je velice důležité chránit oblast kolen a ostatních kloubů, které jsou na nízké teploty obzvláště citlivé. Cyklistické návleky na kolena tak udržují tyto oblasti v teple, hřejí a chrání kolenní klouby před prochladnutím. Cyklistické návleky na kolena jsou vyrobeny z umělých vláken, které zajišťují to, že návleky zahřívají i při malé tloušťce textilie. Díky tomu se šetří na hmotnosti, což nejenom ušetří práci, ale zároveň to znamená, že se návleky na kolena dají jednoduše složit a schovat do kapsy cyklodresu pro případ nouze.

Vsaďte na kvalitu a nové technologie

Cyklistické návleky na kolena se vyrábějí většinou z polyesteru a z dalších umělých vláken. Tyto materiály samy o sobě udržují tělo v teple a chrání proti větru, často však bývají vybaveny mnoha dalšími technologiemi, které ještě lépe chrání proti ofouknutí nebo vůči dešti. Voděodolné cyklistické návleky na kolena obohacené částicemi siliky, která prokazatelně z chemického hlediska odpuzuje vodou, tak mohou být převážně během deštivého a chladného podzimu velice vítaným společníkem. V naší nabídce naleznete kvalitní produkty renomovaných značek, jako jsou BBB, Bontrager, Craft, Gore, Rogelli.

Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Bontrager

Reflexní termo návleky na kolena Bontrager

Reflexní termo návleky na kolena Bontrager

Nákupem získáte finanční bonus Výborně viditelné termo návleky udrží kolena v teple a odvádějí vlhk

999 Kč  s DPH 1 199 Kč s DPH