Více informací

Návleky na ruce
Jak vybrat

Ne každý den počasí dovolí jezdit pouze v dresu s krátkými rukávy. Pokud se Vám však příčí nosit dres s dlouhými rukávy, nemusíte si zoufat. Zajímavou alternativou jsou totiž lehké, skladné, ale přesto velice efektivní návleky na ruce.

Návleky na ruce dokážou víc, než si myslíte

Během jízdy na kole pohybujeme s pažemi spíše sporadicky, jedná se tedy o oblast, která je velice citlivá na chladné počasí a je třeba ji chránit. Kompresní návleky na ruce jsou tak používané nejen v cyklistice, ale i v dalších vytrvalostních sportech, kde je třeba oblast rukou neustále udržovat v teple. Cyklistické návleky na ruce jsou vyrobeny z inovativních materiálů, které i přes svoji nízkou tloušťku efektivně zahřívají ruce, a poskytují tak maximální možný komfort. Kvalitní návleky však kromě udržování teploty disponují i mnoha dalšími vlastnostmi. Tyto produkty jsou taktéž určeny k odvodu potu a u návleků z inovativních materiálů platí, že zatímco v zimě návlek hřeje, v teple naopak chladí. U mnoha produktů jsou pak samozřejmostí i systémy zabraňující profouknutí materiálu a některé návleky jsou vybaveny materiálem, který přímo odpuzuje vodu. Návleky na ruce bývají z důvodu zvýšení bezpečnosti opatřeny reflexním označením.

Komfort a praktičnost

 Návleky na ruce jsou dokonale anatomicky tvarované a vždy se přizpůsobí tvaru paže tak, aby pevně držely a přitom neomezovaly v pohybu, oblast loketní jamky je pak většinou upravena pro co nejlepší možný odvod potu a komfort. Pro maximální pohodlí doporučujeme bezešvé návleky. Velikou výhodou návleků je jejich skladnost. Cyklistické návleky na kolo lze složit tak úsporně, že se bez problémů vejdou do kapsy na cyklodresu. Jak už to tak obecně u sportovního vybavení bývá, pokud chcete mít záruku kvalitního produktu, vyplatí se spolehnout se na renomované značky. V našem sortimentu naleznete špičkové produkty ověřených značek jako BBB, Bontrager, Craft či Gore.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Bontrager

Reflexní termo návleky na ruce Bontrager Thermal

Reflexní termo návleky na ruce Bontrager Thermal

Nákupem získáte finanční bonus Výborně viditelné návleky udrží ruce v teple a odvádějí vlhkost, čím

699 Kč  s DPH 899 Kč s DPH
Castelli
Akce

Návleky Castelli Thermoflex ruce

Návleky Castelli Thermoflex ruce

Nákupem získáte finanční bonus z jemného materiálu Thermoflex s vnitřním flísem ploché švy elastick

799 Kč  s DPH 899 Kč s DPH