Slevový kupon: 434520413Více informací

dětské
Info

Dětské cyklistické kalhoty

Tato část našeho internetového obchodu patří cyklistickým kalhotám pro děti. Ty se vyrábějí ze stejných materiálů jako cyklistické kalhoty pro dospělé a v jejich složení tak nejčastěji figuruje polyamid s elastanem. Stejně jako u kalhot pro dospělé, tak i u dětských existuje celá řada jejich typů, které se liší délkou, materiálem, designem atd. V našem e-shopu naleznete výhradně kvalitní dětské cyklistické kalhoty od známých a prověřených výrobců, u kterých ručíme za jejich kvalitu.

Jak vybrat dětské cyklokalhoty?

Při výběru vhodných dětských cyklistických kalhot je třeba vzít v úvahu hned několik faktorů. Kromě volby té správné velikosti je třeba dbát také na to, aby kalhoty byly dostatečně odolné, aby byly pohodlné a dítě se v nich cítilo dobře. Dětské cyklistické kalhoty bývají v provedení unisex, takže jsou vhodné jak pro kluky, tak i pro holky.

Druhy dětských cyklistických kalhot

Podobně jakou u cyklokalhot pro muže a ženy, tak i u těch dětských si můžeme vybrat z několika typů. Dětské cyklistické kalhoty rozlišujeme jednak podle délky na krátké, tříčtvrteční a dlouhé (ty jsou vhodné spíše do zimního počasí), dále pak tyto kalhoty dělíme na cyklistické kalhoty s laclem a bez laclu a vybrat si lze i podle střihu mezi volnými (které vypadají jako běžné kraťasy) a elastickými cyklokalhotami na tělo.

Dětské cyklistické kalhoty značky Craft

Jedním z předních světových výrobců cyklistických kalhot, jehož produkty najdete i v našem e-shopu, je společnost Craft. Ta pochází ze Švédska a zaměřuje se na produkci vysoce kvalitního oblečení pro cyklistiku a další vytrvalostní sporty (běh, lyžování atd.) O jejich kvalitě svědčí i to, že značku si oblíbila i celá řada známých sportovců jak ve světě, tak i v ČR. Craft navíc neustále pracuje na vývoji nových materiálů a nových technických řešení.

Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Craft

1902593-Cyklokalhoty CRAFT Logo

1902593-Cyklokalhoty CRAFT Logo

Dětské krátké cyklistické kalhoty do pasu s cyklistickou vložkou a sublimačním potiskem v závodním d

1 215 Kč  s DPH 1 350 Kč s DPH