Více informací

Kalhoty
Info

Potřebujete si koupit nové sportovní kalhoty, ať už na kolo, na běžky nebo na jiné sportovní aktivity? Pak jste na správném místě – nabízíme Vám pestrou nabídku kvalitních sportovních kalhot z různých materiálů, které využijete během celého roku. V nabídce máme pánské i dámské sportovní kalhoty všech velikostí včetně nepromokavých nebo zateplených variant. Všechny sportovní kalhoty v našem e-shopu jsou od renomovaných značek (Craft, Gore, Bontrager a Humi Outdoor), takže si můžete být jisti jejich stoprocentní kvalitou.

Na jaké účely jsou sportovní kalhoty vhodné?

Sportovní kalhoty se hodí na různé druhy sportů – vhodné jsou např. na cyklistiku, lyžování, ale i některé další aktivity. Některé z nich jsou vhodné i pro nošení ve volném čase a můžete si je vzít i na běžnou procházku nebo výlet.

Druhy sportovních kalhot v našem sortimentu

  • cyklistické – sportovní kalhoty pro jízdu na kole, vhodné jak pro závodníky, tak i pro běžné cyklisty. Obvykle se jedná o variantu se šlemi a některé jsou i v zateplené verzi pro jízdu v chladném počasí.
  • běžkařské – sportovní kalhoty určené na lyžování, které Vás ochrání před prochladnutím a před větrem
  • membránové – pánské i dámské sportovní kalhoty vhodné pro outdoorové aktivity. Jejich výhodou je mimo jiné nepromokavost a prodyšnost.
  • pertexové – sportovní kalhoty ze speciálního ultralehkého materiálu. Nabízejí maximální pohodlí za nízkou cenu.

Zateplené a nepromokavé sportovní kalhoty

Za nepříznivého počasí je hodně důležité, abychom nepromokli a nenachladili se. Proto je třeba při nákupu sportovního oblečení vybírat nejen podle jeho vzhledu a ceny, ale i podle vlastností. V našem sortimentu sportovních kalhot naleznete široký výběr zateplených a nepromokavých kalhot, které Vám poskytnou maximální a účinnou ochranu před zimou a deštěm. Všechny sportovní kalhoty v našem e-shopu jsou od renomovaných značek (Craft, Gore, Bontrager a Humi Outdoor), takže si můžete být jisti jejich stoprocentní kvalitou.

 

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Bontrager
Akce

Cyklistické termokalhoty s laclem Bontrager Circuit

Cyklistické termokalhoty s laclem Bontrager Circuit

Nákupem získáte finanční bonus Vytěžte ze svých nohou maximum i za chladného počasí. Termokalhoty C

1 999 Kč  s DPH 2 599 Kč s DPH
Bontrager
Akce

Nepolstrované cyklistické kalhoty s laclem Bontrager Velocis Softshell

Nepolstrované cyklistické kalhoty s laclem Bontrager Velocis Softshell

Nákupem získáte finanční bonus Nepolstrované kalhoty s laclem Velocis Softshell jsou nezbyt

2 999 Kč  s DPH 3 599 Kč s DPH