Více informací

Oblečení pro děti
Info

Náš internetový obchod myslí nejen na dospělé, ale i na děti a tak Vám můžeme nabídnout kvalitní sportovní oblečení i v dětských velikostech. Sportovní oblečení pro děti máme rozdělené do dvou hlavních kategorií – cyklistické dětské oblečení a funkční prádlo pro děti. Všechny produkty jsou od stejných značek, jako v případě oblečení pro dospělé a nabízíme je v provedení pro děvčata i pro chlapce v mnoha velikostech. Vybrat si lze i z velkého množství pestrých barev, jako je růžová, fialová, žlutá, modrá, černá atd. Sportovní dětské oblečení v našem internetovém obchodě nabízíme od následujících značek: BBB (cyklistické rukavice), Craft (trička, bundy, vesty, kalhoty, sety), Didriksons (sety) a Sensor (trička, dresy a sety). Veškeré oblečení je vyrobeno pouze z kvalitních materiálů a poskytujeme na něj dvouletou záruku.

Cyklistické dětské oblečení

V této kategorii si pro Vaše děti můžete vybrat cyklistické dresy nebo cyklistické kalhoty. V nabídce máme kvalitní dresy z polyesteru od českého výrobce Sensor, nebo volně střižené pohodlné cyklistické kraťasy od renomované švédské značky Craft.

Funkční dětské prádlo

Ještě větší výběr dětského sportovního oblečení najdete v podkategorii „funkční prádlo“. V jejím rámci nabízíme dětské bundy a vesty, kalhoty, sety více kusů oblečení (např. bunda + kalhoty), mikiny (roláky), rukavice, spodky, trička s dlouhým rukávem a čepice. Dětské funkční prádlo pochází od předních výrobců Didriksons a Craft.

Značky dětského oblečení v našem e-shopu

Sportovní dětské oblečení v našem internetovém obchodě nabízíme od následujících značek: BBB (cyklistické rukavice), Craft (trička, bundy, vesty, kalhoty, sety), Didriksons (sety) a Sensor (trička, dresy a sety). Veškeré oblečení je vyrobeno pouze z kvalitních materiálů a poskytujeme na něj dvouletou záruku.

Velikosti sportovního oblečení pro děti

Dětské zboží nabízíme v mnoha různých velikostech od 80 až po 160. Každá značka má trochu jinou tabulku velikostí, takže před nákupem doporučujeme se na tabulku podívat, abyste zbytečně neobjednali příliš malé nebo naopak velké oblečení.

Nebyly nalezeny žádné položky.