Více informací

Odrážedla
Jak vybrat

Odrážedla patří bezpochyby mezi nejoblíbenější jízdní prostředky pro malé děti. Vaše ratolest se bude prohánět po parku nebo zahradě, a to v naprostém bezpečí. Dále se naučí správné koordinaci, rovnováze a kontrole už od útlého věku.

-----------------------

 

Odrážedla

Odrážedla patří bezpochyby mezi nejoblíbenější jízdní prostředky pro malé děti. Vaše ratolest se bude prohánět po parku nebo zahradě, a to v naprostém bezpečí. Dále se naučí správné koordinaci, rovnováze a kontrole už od útlého věku. Pohyb na tomto „kole“ je zcela intuitivní a vaše děti se budou skvěle bavit. Vydejte se na rozmanité výlety nebo vycházky s vašimi dětmi.

Co to je odrážedlo?

Odrážedlo je ve své podstatě velmi zjednodušená verze klasického kola. Neobsahuje žádné šlapky, řetěz ani přídatná kolečka a dítě se na něm pohybuje vlastními odrazy od země. Současně sedí na pohodlném sedátku a neustále se dotýká povrchu, takže je mnohem více chráněno než na tříkolce nebo na běžném dětském kole. V našem obchodě vám nabídneme ale také odrážecí vozítka, která mají čtyři kola a zaručují maximální stabilitu. Díky kontaktu se zemí má dítě odrážedlo výrazně pod kontrolou a samo si určuje rychlost i zpomalení. Odrážedla fungují jako ideální prostředek před přechodem na klasické dětské kolo.

Jak vybrat to správné odrážedlo?

Máme pro vás k dispozici velký výběr nejrůznějších modelů, které se liší nejen materiálem, ale také celkovou konstrukcí. Při výběru vám pomůžeme přímo na prodejně, kde si vy a především vaše dítko můžete vyzkoušet, jaký model vám padne přesně na míru.

Odrážedla jsou určena dětem už od jednoho roku, čemuž je uzpůsoben také design. Vyberte si vysoce funkční, kvalitní a certifikované odrážedlo, které udělá radost nejenom vám, ale také vašim potomkům. Je libo originální dřevěné provedení, nebo něco bytelnějšího? Nabízíme jak různé materiály, tak širokou škálu motivů (zvířátka, postavičky ze Čtyřlísku apod.), díky kterým si vaše dítko odrážedlo zcela zamiluje.

Odrážedlo musí být pro děti zcela bezpečné, a tak je třeba, aby si ho samy vyzkoušely. Před tím můžete zkontrolovat, zda model neobsahuje nějaké ostré hrany a celkovou pevnost konstrukce.

 

 

Na co byste se tedy měli zaměřit?:

 

Váha – odrážedlo by mělo být co nejlehčí, aby s ním dítě mohlo snadno manipulovat a také ho řídit.

Typ kol – Bantamová kola nemusíte dofukovat a nedají se píchnout. Naproti tomu nafukovací kola mají lepší jízdní vlastnosti a mírou nafouknutí můžete regulovat tvrdost při najetí na nerovnosti, kamínky apod.

Výška sedátka – většina našich modelů disponuje nastavením výšky sedátka. Sedátko je navíc vyrobeno z velmi příjemného materiálu, takže při jízdě zaručuje maximální pohodlí.

Brzdy – záleží na vás, čemu dáte přednost a jakým způsobem budete dítě učit jezdit. Brzdy jsou jistě bezpečnostním prvkem, ale dítě nemusí mít takovou sílu na stisk.

Nabízíme vám nejrůznější modely v dokonalém provedení i designu. Současně však pro nás zůstává prioritou bezpečnost, a tak vám rádi při výběru poradíme a navrhneme nejlepší volbu.

 

Shrnutí kladů každého typu nabízíme zde:

 

Kovová odrážedla

·         Mají pevnou konstrukci

·         Jsou vysoce odolná proti nárazům

·         Kovové konstrukce mají nejvyšší kvalitu a vydrží po dlouhou dobu

Plastová odrážedla

·         Mají nízkou váhu

·         Jsou zpravidla levnější než jiné typy

·         Jsou vysoce odolná proti vnějším vlivům, jako například déšť

·         Snadná údržba

Dřevěná odrážedla

·         Originální materiál

·         Dřevo je pevný a odolný materiál

·         Na dřevěném odrážedle může vaše dítě vjet i do interiéru (pokud mu to dovolíte) 

Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Galaxy

Odrážedlo GALAXY Kosmík

Odrážedlo GALAXY Kosmík

Nákupem získáte finanční bonus Odrážedlo - skvělý vynález pro mrňouse - zrychlí jim krok, naučí rov

2 390 Kč  s DPH