Více informací

Koloběžky
Info

Koloběžka je ideálním sportovním prostředkem pro děti jakéhokoli věku. Jízdou na koloběžce se vaše dítě naučí nejen správné koordinaci, rovnováze a řízení, ale také zažije spoustu zábavy a procvičí své tělo. Koloběžka je velmi jednoduše a intuitivně ovladatelná a přitom vaše dítko získá i potřebnou fyzickou kondici. Naše dětské koloběžky jsou určeny pro děti přibližně od 2 let a z nabídky si vybere opravdu každý. Naše nabídka potěší nejen děti širokou škálou motivů, ale také rodiče nejvyšší kvalitou za příznivou cenu. Pro nejmenší děti máme v nabídce produkty se třemi kolečky, pro „hračičky“ také nabízíme unikátní stavebnicové modely z kolekce hraček Moov.

----------------------------------------

 

Co jsou to koloběžky?

Koloběžka představuje jízdní prostředek sportovního typu, který disponuje řídítky, dvěma koly a plošinkou, která celou konstrukci spojuje a slouží k samotné jízdě i odrazům. Koloběžka je vhodná jak do města s rovným a stabilním povrchem, tak do přírodního terénu. Zvolenému prostředí je pak třeba uzpůsobit typ koloběžky a její atributy. S koloběžkou vaše dítě nejen vytříbí své motorické schopnosti, ale také vám umožní množství nejrůznějších výletů s vašimi dětmi do blízkého okolí, při kterých zažijete spoustu zážitků a zábavy.

 

Naše dětské koloběžky jsou určeny pro děti přibližně od 2 let a z nabídky si vybere opravdu každý. Naše nabídka potěší nejen děti širokou škálou motivů, ale také rodiče nejvyšší kvalitou za příznivou cenu.

 

Nabízíme všechny typy koloběžek pro malé i starší děti. Pro nejmenší děti máme v nabídce produkty se třemi kolečky, čímž je zajištěna při jízdě maximální stabilita. Pro ty větší pak nabízíme koloběžky, které jsou ideální do města a mají svůj osobitý styl. Pro „hračičky“ také nabízíme unikátní stavebnicové modely z kolekce hraček Moov. Tyto originální produkty získaly řadu ocenění za svůj design a funkčnost, současně však obsahují komponenty té nejvyšší kvality. Postavte si vlastní variaci podle přehledného návodu a pobavte se s vašimi dětmi při skládání této unikátní „koloběžkové stavebnice“.

Podle čeho vybrat koloběžku?

Výběr koloběžky se musí řídit podle samotného dítěte, jestli je koloběžka dostatečně velká, zda neprokluzuje řízení a madla jsou pohodlná na dotek.

 

Dále se zamyslete nad terénem, ve kterém bude vaše dítě jezdit. Město a přírodní terén jsou zcela odlišné povrchy, čemuž je třeba uzpůsobit také druh koleček a jejich velikost.

 

Důležitým parametrem je rovněž nosnost koloběžky. Pokud hodláte vyrazit do terénu v parku, je třeba zvolit vyšší nosnost. Naopak na odpočinkovou jízdu při procházce městem nebo po pavlači stačí základní model bez sportovních technologií.

 

Výška řídítek záleží na výšce dítěte a platí, že při držení nesmí být dítě předkloněné. Mělo by stát rovně a řídítka držet přirozeně, v linii a rozhodně ne křečovitě. Nízko položená řídítka způsobují špatné držení těla a bolest zad, vysoko položená řídítka zase komplikují celkovou ovladatelnost koloběžky.

Nebyly nalezeny žádné položky.