Více informací

Koloběžky
Info

Koloběžka je ideálním sportovním prostředkem pro děti jakéhokoli věku. Jízdou na koloběžce se vaše dítě naučí nejen správné koordinaci, rovnováze a řízení, ale také zažije spoustu zábavy a procvičí své tělo. Koloběžka je velmi jednoduše a intuitivně ovladatelná a přitom vaše dítko získá i potřebnou fyzickou kondici. Naše dětské koloběžky jsou určeny pro děti přibližně od 2 let a z nabídky si vybere opravdu každý. Naše nabídka potěší nejen děti širokou škálou motivů, ale také rodiče nejvyšší kvalitou za příznivou cenu. Pro nejmenší děti máme v nabídce produkty se třemi kolečky, pro „hračičky“ také nabízíme unikátní stavebnicové modely z kolekce hraček Moov.

----------------------------------------

 

Co jsou to koloběžky?

Koloběžka představuje jízdní prostředek sportovního typu, který disponuje řídítky, dvěma koly a plošinkou, která celou konstrukci spojuje a slouží k samotné jízdě i odrazům. Koloběžka je vhodná jak do města s rovným a stabilním povrchem, tak do přírodního terénu. Zvolenému prostředí je pak třeba uzpůsobit typ koloběžky a její atributy. S koloběžkou vaše dítě nejen vytříbí své motorické schopnosti, ale také vám umožní množství nejrůznějších výletů s vašimi dětmi do blízkého okolí, při kterých zažijete spoustu zážitků a zábavy.

 

Naše dětské koloběžky jsou určeny pro děti přibližně od 2 let a z nabídky si vybere opravdu každý. Naše nabídka potěší nejen děti širokou škálou motivů, ale také rodiče nejvyšší kvalitou za příznivou cenu.

 

Nabízíme všechny typy koloběžek pro malé i starší děti. Pro nejmenší děti máme v nabídce produkty se třemi kolečky, čímž je zajištěna při jízdě maximální stabilita. Pro ty větší pak nabízíme koloběžky, které jsou ideální do města a mají svůj osobitý styl. Pro „hračičky“ také nabízíme unikátní stavebnicové modely z kolekce hraček Moov. Tyto originální produkty získaly řadu ocenění za svůj design a funkčnost, současně však obsahují komponenty té nejvyšší kvality. Postavte si vlastní variaci podle přehledného návodu a pobavte se s vašimi dětmi při skládání této unikátní „koloběžkové stavebnice“.

Podle čeho vybrat koloběžku?

Výběr koloběžky se musí řídit podle samotného dítěte, jestli je koloběžka dostatečně velká, zda neprokluzuje řízení a madla jsou pohodlná na dotek.

 

Dále se zamyslete nad terénem, ve kterém bude vaše dítě jezdit. Město a přírodní terén jsou zcela odlišné povrchy, čemuž je třeba uzpůsobit také druh koleček a jejich velikost.

 

Důležitým parametrem je rovněž nosnost koloběžky. Pokud hodláte vyrazit do terénu v parku, je třeba zvolit vyšší nosnost. Naopak na odpočinkovou jízdu při procházce městem nebo po pavlači stačí základní model bez sportovních technologií.

 

Výška řídítek záleží na výšce dítěte a platí, že při držení nesmí být dítě předkloněné. Mělo by stát rovně a řídítka držet přirozeně, v linii a rozhodně ne křečovitě. Nízko položená řídítka způsobují špatné držení těla a bolest zad, vysoko položená řídítka zase komplikují celkovou ovladatelnost koloběžky.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce
Kostka
Akce

Koloběžka KOSTKA TRAVEL MAX (G6)

Koloběžka KOSTKA TRAVEL MAX (G6)

Sportovní turistická koloběžka KOSTKA Travel Max (G6) pro dospělé s 28/20 velkými koly vyniká předev

9 990 Kč  s DPH 11 990 Kč s DPH
Kostka
Akce

Koloběžka KOSTKA HILL FUN KID (G5)

Koloběžka KOSTKA HILL FUN KID (G5)

Za málo peněz hodně muziky... Pokud s koloběhem teprve začínáte a nechcete do nového stroje investov

5 290 Kč  s DPH 6 290 Kč s DPH
Kostka
Akce

Koloběžka KOSTKA TOUR MAX (G6)

Koloběžka KOSTKA TOUR MAX (G6)

Nejoblíbenější turistická Koloběžka KOSTKA TOUR MAX (G6) pro dospělé 26/20 s velkými koly, která i p

8 990 Kč  s DPH 10 990 Kč s DPH