Více informací
Výpis článku
Vyberte si nové horské koloHorská kola patří k těm nejžádanějším a tak v našem e-shopu najdete nejširší nabídku právě tohoto typu jízdního kola. Vybrat si u nás můžete ze všech tří hlavních velikostí – 26, 27,5 a 29 a ve všech případech máme na skladě jak horská kola typu hardtail, tak i celoodpružená kola.

Horská kola patří k těm nejžádanějším a tak v našem e-shopu najdete nejširší nabídku právě tohoto typu jízdního kola. Vybrat si u nás můžete ze všech tří hlavních velikostí – 26, 27,5 a 29 a ve všech případech máme na skladě jak horská kola typu hardtail, tak i celoodpružená kola.

Obecně jsou horská kola konstruována tak, aby umožnila jízdu i v horším terénu, mimo hlavní cesty, v lese atd. Jejich výhodou je i to, že jsou velmi všestranná a hodí se na většinu povrchů – pouze v případě, že bychom jezdili výhradně na silnici, je lepší zvolit jiný typ kola.

Horská kola typu hardtail

Horská kola hardtail mají odpruženou pouze svoji přední vidlici - na rozdíl od celoodpružených modelů jsou méně náročná na údržbu a v případě, že jezdíme v méně obtížném terénu (např. lesy, polní cesty apod.), jsou zcela dostačující.

Horské kolo Giant

Celoodpružená horská kola

Celoodpružená horská kola mají odpružený jak rám, tak vidlici a nabízejí tak vyšší pohodlí než kola typu hardtail. Pokud se chystáme jezdit více v terénu, jsou vhodnější volbou než kola typu hardtail. Jezdec se cítí pohodlněji a bezpečněji.

Jak vybrat to správné horské kolo?

Výběru vhodného horského kola bychom měli věnovat velkou pozornost a před samotným nákupem si položit několik základních otázek. Kromě našich finančních možností, které samozřejmě hrají při výběru nového kola velkou roli, je třeba také uvědomit si, pro jaké účely budeme horské kolo využívat – jiné kolo je vhodné pro běžné rekreační ježdění, jiné pro turistické využití a úplně jiné modely jsou vhodné pro závodníky, kteří budou svoje horské kolo mnohem více vytěžovat. Mezi základní otázky samozřejmě patří volba odpružení, dále je pak podle naší výšky třeba také zvolit tu správnou velikost rámu a velikost kol (26, 27,5 či 29). 

číst dále >
Výhody krosových a trekingových kolPokud sháníte nové kolo a chcete jej využívat nejen pro jízdu na silnici, ale i do lehčího terénu, na různé výlety apod., může být pro vás vhodnou alternativou nákup nového trekového, resp. krosového kola. Těchto typů kol máme v našem obchodě velké množství - jednotlivé modely máme přehledně rozděleny na pánská a dámská kola a vybírat můžete také podle konkrétních značek.

Pokud sháníte nové kolo a chcete jej využívat nejen pro jízdu na silnici, ale i do lehčího terénu, na různé výlety apod., může být pro vás vhodnou alternativou nákup nového trekového, resp. krosového kola. Těchto typů kol máme v našem obchodě velké množství - jednotlivé modely máme přehledně rozděleny na pánská a dámská kola a vybírat můžete také podle konkrétních značek.

Krosová a trekingová kola od předních výrobců

Naším zákazníkům nabízíme výhradně špičkové zboží a tak spolupracujeme s předními výrobci jízdních kol. V kategorii krosových a trekingových kol přinášíme na český trh produkty značek Trek, Maxbike a Giant. Ve všech případech se jedná o velmi kvalitní a spolehlivá kola, která jsou vhodná jak pro začátečníky, tak i pro zkušené cyklisty. Maxbike nabízí v základní ceně kola, možnost výběru komponentů, doplňků, barev a velikostí dle konkrétního přání zákazníka.

Pánská krosová kola

Širokou nabídku kvalitních a spolehlivých pánských krosových kol najdete exkluzivně v našem e-shopu. Na výběr máme krosová a trekingová kola od tří předních světových výrobců – Maxbike, Trek a Giant. Samozřejmostí je možnost výběru z mnoha různých velikostí, barev atd.

Dámská krosová kola

Kromě profesionálních krosových kol určených pro muže najdete v naší nabídce také vysoce kvalitní dámská krosová kola. I v tomto případě si můžete vybrat jízdní kola tří renomovaných výrobců – Giant, Maxbike a Trek.

Možnost individuální konfigurace kola

Vybrané modely v kategorii krosová a trekingová kola si můžete sami nakonfigurovat, přesně podle Vašich individuálních požadavků. Tato nabídka platí pro pánská i dámská krosová kola značky Maxbike – v případě že se rozhodnete pro vlastní konfiguraci, stačí jen navolit požadované vlastnosti na stránkách výrobce a poslat nám tyto údaje e-mailem – následně Vám pošleme informace o konečné ceně tohoto modelu.

číst dále >