Více informací

Zpět na výpis článků >12.01.2023 10:55:20Nový Trek Marlin

Nejprodávanější kolo Trek je nyní ještě lepší díky novým prvkům, které posouvají tento vstupní model na novou úroveň. Nadále ho nabízíme v cenovém rozpětí, které zákazníci u tohoto modelu očekávají.

Naprostá jistota na trailu

Nový rám z hliníku Alpha Silver nabízí vylepšení moderního trailového kola: položenější hlavová trubka, delší dosah a širší řídítka pro větší jistotu na náročnějších trailech. Až dovednosti zákazníků přerostou standardní vidlici, mohou si ji na kolech Marlin od velikosti XS vyměnit za jinou se zdvihem až 120 mm. Navíc všechny velikosti mají dost místa na přilnavé 2,4palcové pláště.

Nejrychlejší oprava defektu

Řádíte někdy až moc na kamenitých úsecích a potřebujete opravit defekt? Nová osa Thru Skew usnadňuje začátečníkům sundání i nasazení zadního kola díky uzavřenému systému patky, který je bezpečnější, jednodušší a pevnější. V kapse s sebou lze vozit i odstranitelnou páčku pro vyšší bezpečnost nebo čistší vzhled.

Elegance a jednoduchost

Vylepšené vedení lanek na kole Marlin zajišťuje kompatibilitu s vnitřně vedenými teleskopickými sedlovkami. Marlin má rovněž pěnové návleky na vnitřně vedených bowdenech přehazovačky a brzdových hadičkách, které zabraňují chrastění v rámu. Nový standardní kryt řetězové vzpěry tlumí nárazy řetězu a kolo je díky němu připraveno na trail.

Velikost pro každého jezdce

Marlin je nyní k dispozici i ve velikosti rámu XXS. Tento model tak dohromady nabízí osm jedinečných velikostí. Nadále využíváme koncept velikosti kol Smart Wheel. Menší kola mají prohnutou horní trubku a až 26palcová kola, která se postupně zvětšují podle velikosti rámu. Žádné jiné kolo v tomto cenovém rozpětí nevyhovuje takovému množství jezdců od dětí po zkušené dospělé.