Více informací

Zpět na výpis článků >08.10.2014 13:28:04Výhody krosových a trekingových kol

Pokud sháníte nové kolo a chcete jej využívat nejen pro jízdu na silnici, ale i do lehčího terénu, na různé výlety apod., může být pro vás vhodnou alternativou nákup nového trekového, resp. krosového kola. Těchto typů kol máme v našem obchodě velké množství - jednotlivé modely máme přehledně rozděleny na pánská a dámská kola a vybírat můžete také podle konkrétních značek.

Krosová a trekingová kola od předních výrobců

Naším zákazníkům nabízíme výhradně špičkové zboží a tak spolupracujeme s předními výrobci jízdních kol. V kategorii krosových a trekingových kol přinášíme na český trh produkty značek Trek, Maxbike a Giant. Ve všech případech se jedná o velmi kvalitní a spolehlivá kola, která jsou vhodná jak pro začátečníky, tak i pro zkušené cyklisty. Maxbike nabízí v základní ceně kola, možnost výběru komponentů, doplňků, barev a velikostí dle konkrétního přání zákazníka.

Pánská krosová kola

Širokou nabídku kvalitních a spolehlivých pánských krosových kol najdete exkluzivně v našem e-shopu. Na výběr máme krosová a trekingová kola od tří předních světových výrobců – Maxbike, Trek a Giant. Samozřejmostí je možnost výběru z mnoha různých velikostí, barev atd.

Dámská krosová kola

Kromě profesionálních krosových kol určených pro muže najdete v naší nabídce také vysoce kvalitní dámská krosová kola. I v tomto případě si můžete vybrat jízdní kola tří renomovaných výrobců – Giant, Maxbike a Trek.

Možnost individuální konfigurace kola

Vybrané modely v kategorii krosová a trekingová kola si můžete sami nakonfigurovat, přesně podle Vašich individuálních požadavků. Tato nabídka platí pro pánská i dámská krosová kola značky Maxbike – v případě že se rozhodnete pro vlastní konfiguraci, stačí jen navolit požadované vlastnosti na stránkách výrobce a poslat nám tyto údaje e-mailem – následně Vám pošleme informace o konečné ceně tohoto modelu.