Slevový kupon: 413734924Více informací

Cyklotrenažery
zobrazit popis

Slevový kupon: 413734924

Na kategorie Trenažery a Rotopedy(mimo válce) platí pro výrobky Kettler

speciální sleva -5% !

Při nákupu napište do pole "slevový kupon" tento kód: 619391249

Z ceny vám bude odečteno -5%

Cyklotrenažér

Patříte mezi fanoušky jízdy na kole a jen neradi se díváte na příchod zimy? Pak je tu pro Vás cyklotrenažér, nejlepší simulátor silničního jízdního kola, který se stane plnohodnotnou náhradou za nepříznivého počasí nebo zimního období. Cyklotrenažér nezabírá mnoho místa a je vhodný pro domácí, ale i komerční využití.

Pro koho je tu cyklotrenažér?

Cyklotrenažéry jsou v současnosti velkou módou, to ale neznamená, že jsou vhodné pro každého. Pokud Vám jde pouze o domácí kondiční cvičení, bude pro Vás vhodnější rotoped. Nicméně jste-li člověkem sportovnějšího charakteru, cyklista, který v zimě postrádá své kolo, cyklotrenažér je pro Vás ta správná volba. Věk, fyzická kondice, dokonce ani místo nemusí hrát žádnou roli, vše záleží na typu. Zásadní při výběru je výška, váha a styl šlapání využívající osoby. Cyklotrenažér je velice šetrný ke kloubům, takže jste-li po úrazu kloubů nebo kolen, ničeho se nemusíte bát.

Jaký cyklotrenažér je pro Vás nejlepší?

V cyklotrenažérech jsou velké rozdíly. Nalezneme je v mechanice stroje, v komfortu, v možnostech nastavení a samozřejmě i v cenovém rozpětí. Jejich výběr by se tedy rozhodně neměl podcenit. Jste-li člověk nenáročný, v levnější třídě cyklotrenažérů lze zakoupit stroj okolo 5 000Kč. Pohon je zde zajištěn kvalitním řetězem, který se vyznačuje plynulým, ale hlučnějším chodem. Mají nižší nosnost a bývají bez volnoběhu. Přejdeme-li do střední třídy, pohybujeme se okolo 10-15 tisíc korun. V tomto případě se už můžeme těšit na lepší možnosti, kvalitnější komponenty a plynulý a tichý chod. Tím to ale nekončí. S rozvojem techniky, hlavně chytrých telefonů, vzrůstá náročnost i v této oblasti. Cyklotrenažéry nejvyšších řad, v cenovém rozpětí od 20 tisíc korun a víc, Vám mohou nabídnout dokonalou simulaci jízdy na kole, a to díky elektronické regulaci zátěže, která se automaticky nastavuje podle profilu trasy, a možnosti propojení cyklotrenažeru s Vaším PC nebo SMART telefonem Po propojení s Vaším PC nebo telefonem, si můžete užít jízdu virtuální krajinou. Nechybí zde ani volnoběh pro jízdu z kopce a odpočinek.

Co nabízíme?

Cyklotrenažer inSPORTline

Nejen, že je tato společnost největším českým prodejcem a výrobcem fitness vybavení, dokonce má i velmi pestrý sortiment zboží v kategorii cyklotrenažérů. Chcete-li cyklotrenažér pouze pro domácí užívání nebo se ho chystáte koupit pro sportovní halu nebo fitness centrum, zajisté tu najdete to pravé.

  •          Domácí cyklotrenažéry - potěší každého člověka, který si chce za pomoci cyklotrenažéru udržovat kondici v pohodlí svého domova a za nízkou cenu

Na domácí cyklotrenažéry umístěny v komerčních a klubových zařízeních se nevztahuje záruka!

  •          Profesionální cyklotrenažéry - chcete-li si vybavit fitness centrum nebo klub, tento typ je pro Vás ten pravý, profesionální cyklotrenažér je vybaven větší zátěží a v případě poruchy máte k dispozici skutečně rychlý servis, který každý majitel určitě ocení

Cyklotrenažer Kettler

Německý výrobce Kettler také nezůstává pozadu, ať už jde o nabídku domácích nebo profesionálních cyklotrenažérů.

Rádi si prověřujete svou fyzickou zdatnost? Rádi posilujete nejenom lýtka a stehna, ale také hýždě? To vše Vám dopřeje cyklotrenažér značky Kettler a to, mimo jiné, díky své robustní konstrukci a široké možnosti týkající se nastavení vysokých zátěží. Už řadu let se tato německá společnost řadí k tomu nejlepšímu, co lze koupit, a to se ani s postupem času nemění. Která jiná značka Vám ještě 10 letech po ukončení výroby stroje garantuje dostupnost náhradních dílů? Nezáleží na tom, zda si koupíte levný nebo dražší stroj, vždy budete 100% spokojeni a vždy se Vám dostane skvělé mechaniky, zdravotní nezávadnosti a perfektní ergonomie pohybu.

Cyklotrenažer Sportop

Taiwanský výrobce fitness zařízení s tradicí od roku 1999 Vám nabízí vysokou kvalitu a maximální komfort. Výrobky Sportop se vyznačují technickou dokonalostí, skvělým designem a propracovanými detaily. Dovezené značky jako Musclesport, Enebe, Relay Fitness Group, JKexer, Tempish, Esprit, Sportop, Spirit, Tunturi , Bremshey nebo FitLogic Vám přináší praktičnost, nový design, kvalitu a stoprocentní komfort.

Cenový limit
Značky
Výrobce
Seřadit podle
počet produktů na stránce

Cyklotrenažér Kettler Speed 5 - doprava zdarma+dárek

Cyklotrenažér Kettler Speed 5 - doprava zdarma+dárek

  Doprava zdarma, nákupem získáte slevu,viz body     Indoor trenažér Speed 5 s propracovanou ko

19 990 Kč  s DPH
Novinka

Cyklotrenažér Kettler Racer 9 - doprava zdrama + dárek

Cyklotrenažér Kettler Racer 9 - doprava zdrama + dárek

Doprava zdarma, nákupem získáte body. C Cyklistický ergometr KETTLER Racer 9 je dokona

54 990 Kč  s DPH