Více informací

Prodejna - otevírací doba

Vážení zákazníci,

Od 10. 5. 2021 má naše prodejna opět otevřeno!

Prodej  "vzdáleně objednaného zboží" tj. objednávka přes eshop, emailem či telefonicky a její vydání v obchodě, funguje jako doposud.

Zasílání objednávek realizované prostřednictvím přepravních společností fungují bez větších omezení.

Při vstupu do prodejny prosím dbejte současných hygienických nařízení, maximální kapacita zákázníků v prodejně je neomezená.

  • dbáme na současná nařízení a bezpečnost našich zákazníků i nás samotných: 
  • Jak se chovat při nákupu - leták v jpg
  • pro zkoušení vzdáleně objednaných kol je naše prodejna vybavena venkovním prostorem, kde můžete vše bezpečně a pohodlně vyzkoušet!

  

OTEVÍRACÍ DOBA 

Říjen - Březen

 

Po - Pá: 10 - 17 hod

        So: 10 - 12 hod

 

Prodejnu a výdejní místo e-shopu najdete v průmyslové části Příbrami, kousek od OD Kauflandu, směrem na Březové Hory v ulici Husova 660, Příbram VI:

MAPY.CZ

Prodejna má svoje parkovište pro cca 10 automobilů, vjezd je hned z hlavní silnice, tedy velice pohodlné parkování. I díky tomuto parkovišti si můžete před prodejnou v klidu vyzkoušet kola. Prodejna má cca 145 m2, mimo jiné za vhodné protiepidemické situace nabízíme i mytí kol a servis. Specializujeme se na prodej kol značek Trek, Giant a Maxbike. Ke kolům provádíme jak garanční (zdarma) tak pozáruční servis, opravujeme i koloběžky a odrážedla. Dále u nás dostanete celou řadu cyklopříslušenství, oblečení, a to zejména značek Bontrager, Castelli, Giro, Bell, Blackburn, Topeak a mnoha dalších... Jsme firma s poměrně dlouhou tradicí, začínali jsme v roce 2002. Pro naše zákazníky připravujeme celou řadu akcí, ať už se jedná o testování kol, nebo různých speciálních nabídek, které najdete jak na webu, tak přímo u nás v prodejně... Platit za objednané zboží můžete samozřejmě jak v hotovosti, tak i platební kartou. Přejeme všem pevné zdraví. Ať se vám jakékoliv zdravotní komplikace vyhnou velkým obloukem a společně si držme palce, ať je toto období rychle za námi a v budoucnu nás už nic podobného nepotká.

Tým BIKE-ARENA