Více informací

Prodejna a výdejní místo e-shopu

Vážení zákazníci,

Od 01.03.2021 má naše prodejna opět zavřeno!

Povolen je osobní prodej pouze "vzdáleně objednaného zboží" tj. objednávka přes eshop, emailem či telefonicky.

Zasílání objednávek realizované prostřednictvím přepravních společností fungují bez větších omezení.

Při vstupu do prodejny prosím dbejte současných hygienických nařízení

Řiďte se pokyny naší obsluhy a informacemi z letáku (umístěn na vstupních dveří i uvnitř prodejen).

Pro konzultaci s výběrem zboží neváhejte používat telefon či e-mail.

  • dbáme na současná nařízení a bezpečnost našich zákazníků i nás samotných- Jak se chovat při nákupu - leták v jpg
  • pro zkoušení vzdáleně objednaných kol je naše prodejna vybavena venkovním prostorem, kde můžete vše bezpečně a pohodlně vyzkoušet!

Otevírací doba:

Po-Pá: 10 - 15 hod

     

Prodejnu a výdejní místo e-shopu najdete v průmyslové části Příbrami, kousek od OD Kauflandu, směrem na Březové Hory v ulici Husova 660, Příbram VI:

MAPY.CZ

Prodejna má svoje parkovište pro cca 10 automobilů, vjezd je hned z hlavní silnice, tedy velice pohodlné parkování. I díky tomuto parkovišti si můžete před prodejnou v klidu vyzkoušet kola. Prodejna má cca 160 m2, mimo jiné za vhodné protiepidemické situace nabízíme i mytí kol a servis. Specializujeme se na prodej kol značek Trek, Giant a Maxbike. Ke kolům provádíme jak garanční (zdarma) tak pozáruční servis, opravujeme i koloběžky a odrážedla. Dále u nás dostanete celou řadu cyklopříslušenství, oblečení, a to zejména značek Bontrager, Castelli, Giro, Bell, Blackburn, Topeak a mnoha dalších... Jsme firma s poměrně dlouhou tradicí, začínali jsme v roce 2002. Pro naše zákazníky připravujeme celou řadu akcí, ať už se jedná o testování kol, nebo různých speciálních nabídek, které najdete jak na webu, tak přímo u nás v prodejně... Platit za objednané zboží můžete samozřejmě jak v hotovosti, tak i platební kartou. Přejeme všem pevné zdraví. Ať se vám jakékoliv zdravotní komplikace vyhnou velkým obloukem a společně si držme palce, ať je toto období rychle za námi a v budoucnu nás už nic podobného nepotká.

Tým BIKE-ARENA