Více informací

LIV Contact SL Upright-black

Běžné zboží
LIV Contact SL Upright-black
Giant
Kód zboží
120000081
Nákupem získáte
150 bodů
Dodací lhůta
Skladem
Záruka
1499 Kč
Počet ks
Popis produktu
Parametry produktu

Nákupem získáte finanční bonus
- sedlo navržené pro závodní a výkonnostní cyklistiku - tvarování pro vzpřímenější posed - ližiny: kovové SST™, duté - základna z kompozitu - vysoce pevný, odolný a komfortní potah z mikrovlákna - výplň z lehké pěny a malé pohybující se částice uvnitř sedla (Particle Flow Technology) pro snížení tlaku na sedací partie - kanálek pro další snížení nežádoucího tlaku - hmotnost 210 g - barva: černá/šedá


 

Už více než 40 let jsme na špici technologického vývoje, abychom dokázali vyrábět stále kvalitnější kola a tím zlepšovali i zážitky, které lidem po celém světě cyklistika přináší. Výčet inovací, které jsme dali cyklistickému světu, mluví sám za sebe. Byli jsme první značkou, která nabídla kvalitní a přitom cenově dostupné hliníkové rámy. Náš první karbonový rám je považovaný za vůbec první dostupný silniční rám z uhlíkových vláken. Následovala revoluční geometrie silničních rámů Compact Road a systém zadního odpružení horských kol Maestro. A náš silniční aero model Propel Advanced SL patří k nejrychlejším a nejdokonalejším silničním kolům na světě!

Doprava zdarma / nákupem získáte příslušný počet bodů.

Jízdní kola Giant

Nákup nového jízdního kola není lehký úkol. Na trhu existuje velké množství typů a výrobců, z nichž ne všichni nabízejí skutečnou kvalitu. V případě, že hledáte kolo, které bude nejen vyhovovat vašim požadavkům, ale bude také dlouho a spolehlivě sloužit, zvolte značku GIANT. Kola GIANT vynikají svým designem i provedením a z nabídky této společnosti si vybere skutečně každý.

Hlídací pes
Více informací
Hlidací pes
Aktuální cena produktu je 1499 Kč s dph
  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Více informací
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.