Více informací

Gripy ERGON GP1

Běžné zboží
 Gripy ERGON GP1
Ergon
Kód zboží
P1189
Nákupem získáte
1 bodů
Dodací lhůta
Skladem
Záruka
2 roky
velikost:
929 Kč
Počet ks
původní cena 979 Kč - sleva 5%
Popis produktu
Parametry produktu

Gripy Ergon GP1 nabízí optimální rozložení váhy. Gripy jsou dostupné ve dvou velikostech. Díky hliníkové objímce umožňují snadnou instalaci. Grip lze upravit jednoduchým uvolněním šroubu a napolohovat rukojeť do optimální polohy.

Každý člověk je jedinečný a každý z nás má i jinou velikost rukou, proto jsou gripy Ergon pro optimální uchop nabízeny ve dvou rozměrech „Large“ a „Small“.

Gripy Ergon GP1

  • Barva: černá/šedá
  • Určení: horská cyklistika

Vývojový tým Ergonu se skládá ze specialistů různých oborů. Experti přes kola, závodníci, sportovní vědci, psychologové, experti přes ergonomii a inženýři. V celé historii bikingu se žádná firma tolik nezaměřila na vědeckou analýzu gripů, jako právě Ergon. V průběhu své existence posbírala tato společnost prakticky všechna možná ocenění, mezi nimiž je třeba Eurobike Award, Red Dot Design Award a mnohé další. Kromě technicky dokonalých gripů vyrábí Ergon batohy určené pro namáhavé horské výstupy a závody s revolučním nosným systémem. Další exkluzivitou v jejich portfoliu jsou vakové systémy, které se mohou vytáhnout až do osminásobku své velikostí.

 

Dále doporučujeme
Hlídací pes
Více informací
Dále doporučujeme
Ergon

Gripy ERGON GP2

 Gripy ERGON GP2

  Gripy Ergon GP2 využívají rohy s prostorem pro dva prsty, což přináší další pozice úchopu a lepší

1 199 Kč  s DPH 1 295 Kč s DPH
Hlidací pes
Aktuální cena produktu je 929 Kč s dph
  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Více informací
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.