Více informací

Gripy ERGON GP1

Běžné zboží
 Gripy ERGON GP1
Ergon
Kód zboží
P1189
Nákupem získáte
1 bodů
Dodací lhůta
Skladem
Záruka
2 roky
velikost:
829 Kč
Počet ks
původní cena 899 Kč - sleva 8%
Popis produktu
Parametry produktu

Gripy Ergon GP1 nabízí optimální rozložení váhy. Gripy jsou dostupné ve dvou velikostech. Díky hliníkové objímce umožňují snadnou instalaci. Grip lze upravit jednoduchým uvolněním šroubu a napolohovat rukojeť do optimální polohy.

Každý člověk je jedinečný a každý z nás má i jinou velikost rukou, proto jsou gripy Ergon pro optimální uchop nabízeny ve dvou rozměrech „Large“ a „Small“.

Gripy Ergon GP1

  • Barva: černá/šedá
  • Určení: horská cyklistika

Vývojový tým Ergonu se skládá ze specialistů různých oborů. Experti přes kola, závodníci, sportovní vědci, psychologové, experti přes ergonomii a inženýři. V celé historii bikingu se žádná firma tolik nezaměřila na vědeckou analýzu gripů, jako právě Ergon. V průběhu své existence posbírala tato společnost prakticky všechna možná ocenění, mezi nimiž je třeba Eurobike Award, Red Dot Design Award a mnohé další. Kromě technicky dokonalých gripů vyrábí Ergon batohy určené pro namáhavé horské výstupy a závody s revolučním nosným systémem. Další exkluzivitou v jejich portfoliu jsou vakové systémy, které se mohou vytáhnout až do osminásobku své velikostí.

 

Doprava zdarma / nákupem získáte příslušný počet bodů.
Hlídací pes
Více informací
Hlidací pes
Aktuální cena produktu je 829 Kč s dph
  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Více informací
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.