Více informací

GIANT CLUTCH CRANK CORE STORAGE

Běžné zboží
GIANT CLUTCH CRANK CORE STORAGE
Giant
Kód zboží
600000047
Dodací lhůta
Skladem
Záruka
2099 Kč
Počet ks
Popis produktu
Parametry produktu
Nákupem získáte finanční bonus
RIDE FREE Clutch Crank Core Storage je praktická sada nářádí, kterou uložíte do otvoru v ose klik - zde bude bezpečně zajištěna magnetem. Nejmenší multifunkční nářadí uložené v klikách, jaké je v současné době na trhu dostupné! Představení tohoto produktu na webu dolekop.com VLASTNOSTI praktická sada nářádí, kterou uložíte do otvoru v ose klik v ose klik je sada bezpečně zajištěna magnetem kompatibilní s klikami SRAM / Shimano / Praxis (duté osy) inbusy 2,5, 3, 4, 5, 6 mm, Torx T25 nýtovač řetězu a centrklíč nástroj pro vyšroubování vnitřní části bezdušového ventilku prostor na uložení rychlospojek řetězu rozměry: cca 100 x 32 x 19 mm hmotnost: 84 gramů materiál obalu: vysoce pevný plast materiál nářadí: ocel kód: 600000047 Představení tohoto produktu na webu dolekop.com https://www.dolekop.com/clanek/8493-giant-predstavuje-clutch-ulozny-system-pro-kazde-kolo
Doprava zdarma / nákupem získáte příslušný počet bodů.

Jízdní kola Giant

Nákup nového jízdního kola není lehký úkol. Na trhu existuje velké množství typů a výrobců, z nichž ne všichni nabízejí skutečnou kvalitu. V případě, že hledáte kolo, které bude nejen vyhovovat vašim požadavkům, ale bude také dlouho a spolehlivě sloužit, zvolte značku GIANT. Kola GIANT vynikají svým designem i provedením a z nabídky této společnosti si vybere skutečně každý.

Hlídací pes
Více informací
Hlidací pes
Aktuální cena produktu je 2099 Kč s dph
  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Více informací
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.