Více informací

GIANT RELAY MIPS MATTE STEEL M-L (53-61CM)

Běžné zboží
GIANT RELAY MIPS MATTE STEEL M-L (53-61CM)
Giant
Kód zboží
800002579
Dodací lhůta
Skladem
Záruka
1149 Kč
Počet ks
Popis produktu
Parametry produktu
Nákupem získáte finanční bonus
Nová přilba Relay MIPS vám poskytne vysoké pohodlí a dodá pocit vyššího bezpečí, a to i díky technologii MIPS (Multi-directional Impact Protection System). Díky výbornému odvětrání, pevné in-mold konstrukci s prodlouženou zadní částí pro lepší ochranu hlavy a zcela novému 360° upínacímu systému Cinch One MIPS získala přilba Relay pět hvězdiček z pěti od renomované testovací laboratoře Virgina Tech, která se zabývá bezpečností přileb pro cyklistku a další sporty. Přilba Relay nabízí výborné vlastnosti a moderní design za příjemnou cenu. VLASTNOSTI vysoce pevná in-mold konstrukce s prodlouženou zadní částí pro lepší ochranu hlavy maximální hodnocení od společnosti Virginia Tech Helmet Ratings nový 360° upínací systém Cinch One MIPS (snadné nastavení pomocí kolečka) technologie MIPS může výrazně snížit množství rotačních sil, které by se jinak přenesly na hlavu a tím i na mozek systém Direct Flow Cooling pro výborné odvětrání vnitřní výstelky TransTextura™ odvádějící vlhkost a zápach způsobený pocením integrovaný magnetický držák určený pro kompatibilní zadní světlo Giant Numen Alumbra TL velikost M-L (53-61 cm)
Doprava zdarma / nákupem získáte příslušný počet bodů.

Jízdní kola Giant

Nákup nového jízdního kola není lehký úkol. Na trhu existuje velké množství typů a výrobců, z nichž ne všichni nabízejí skutečnou kvalitu. V případě, že hledáte kolo, které bude nejen vyhovovat vašim požadavkům, ale bude také dlouho a spolehlivě sloužit, zvolte značku GIANT. Kola GIANT vynikají svým designem i provedením a z nabídky této společnosti si vybere skutečně každý.

Hlídací pes
Více informací
Hlidací pes
Aktuální cena produktu je 1149 Kč s dph
  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Více informací
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.