Více informací

GIANT NUMEN ALUMBRA TL

Běžné zboží
GIANT NUMEN ALUMBRA TL
Giant
Kód zboží
400000191
Dodací lhůta
Skladem
Záruka
529 Kč
Počet ks
Popis produktu
Parametry produktu
Nákupem získáte finanční bonus
SLEEK VISIBILITY Zadní světlo Numen Alumbra TL, navržené pro jednoduchou integraci s kompatibilními přilbami Giant a Liv, je naším nejtenčím a nejlehčím zadním světlem určeným pro připevnění na přilbu – to je zajištěno magnetem, což je velmi snadný a rychlý způsob instalace. VLASTNOSTI maximální světelný tok: 20 lumenů (ověřeno podle normy ANSI FL 1) baterie: Li-Ion, kapacita 250 mAh doba provozu až 24 hodin (přesné údaje jsou uvedeny níže) nabíjení pomocí USB kabelu (konektor micro USB) indikátor stavu baterie voděodolnost: IPX4 světlo si „pamatuje“ poslední zapnutý světelný režim rozměry: 54 x 13 x 27 mm hmotnost: 17 gramů (bez držáku) kompatibilní přilby Giant/Liv: Rev Comp, Compel, Roost, Strive, Lanza, Coveta, Rev Liv Comp a Luta kód: 400000191 SPECIFIKACE doba provozu v jednotlivých režimech (ověřeno podle normy ANSI FL 1): svícení - vysoký výkon (20 lumenů): 2,5 hodiny svícení - nízký výkon (10 lumenů): 6 hodin blikání - vysoký výkon (20 lumenů): 7 hodin blikání - nízký výkon (5 lumenů): 24 hodin

Jízdní kola Giant

Nákup nového jízdního kola není lehký úkol. Na trhu existuje velké množství typů a výrobců, z nichž ne všichni nabízejí skutečnou kvalitu. V případě, že hledáte kolo, které bude nejen vyhovovat vašim požadavkům, ale bude také dlouho a spolehlivě sloužit, zvolte značku GIANT. Kola GIANT vynikají svým designem i provedením a z nabídky této společnosti si vybere skutečně každý.

Hlídací pes
Více informací
Hlidací pes
Aktuální cena produktu je 529 Kč s dph
  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Více informací
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.