Více informací

GIANT ENERGYPAK SMART CHARGER COMPACT L-TYPE EU 220V/36V 4A

Běžné zboží
GIANT ENERGYPAK SMART CHARGER COMPACT L-TYPE EU 220V/36V 4A
Giant
Kód zboží
710000012
Dodací lhůta
Skladem
Záruka
4599 Kč
Počet ks
Popis produktu
Parametry produktu
Nákupem získáte finanční bonus
SMART and COMPACT CHARGING FOR YOUR ADVENTURE Smart Charger Compact je zcela nová inteligentní nabíječka pro baterie EnergyPak Smart. Díky svému kompaktnímu provedení je lehká a snadno přenosná. Nabíječka komunikuje s baterií, upravuje prioritu nabíjení a napětí tak, aby si baterie zachovávala maximální účinnost, prodlužuje životnost baterie a vám tak poskytuje více času, který můžete strávit na kole. VLASTNOSTI kompaktní rozměry a nízká hmotnost kompatibilní s novějšími elektrokoly Giant a Liv, které mají baterie EnergyPak Smart velmi rychlé nabíjení: zcela vybitá baterie EnergyPak Smart 625 je na 80 % nabitá za 3 hodiny a 30 minut prodlužuje životnost baterie použitím nižšího napětí po 600 nabíjecích cyklech, přičemž celková doba nabíjení zůstává stejná funkce nabití na 60 % pro účely uskladnění kola (např. během zimy, když se na kole nejezdí) technické parametry: napětí 220V/36V, proud 4A konektor typu L-TYPE (do přípojky na rámu) + redukce pro nabíjení baterie vyjmuté z rámu kola rozměry 160 x 73 x 42 mm, hmotnost 0,6 kg kód: 710000012
Doprava zdarma / nákupem získáte příslušný počet bodů.

Jízdní kola Giant

Nákup nového jízdního kola není lehký úkol. Na trhu existuje velké množství typů a výrobců, z nichž ne všichni nabízejí skutečnou kvalitu. V případě, že hledáte kolo, které bude nejen vyhovovat vašim požadavkům, ale bude také dlouho a spolehlivě sloužit, zvolte značku GIANT. Kola GIANT vynikají svým designem i provedením a z nabídky této společnosti si vybere skutečně každý.

Hlídací pes
Více informací
Hlidací pes
Aktuální cena produktu je 4599 Kč s dph
  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Více informací
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.