Více informací

GIANT CONTROL TOWER PRO BOOST

Běžné zboží
GIANT CONTROL TOWER PRO BOOST
Giant
Kód zboží
610000159
Dodací lhůta
Skladem
Záruka
2899 Kč
Počet ks
Popis produktu
Parametry produktu
Nákupem získáte finanční bonus
TOTAL INFLATION SOLUTION Control Tower Boost je nová dílenská pumpa určená jak pro klasické pláště s duší, tak pro moderní bezdušové pláště. Kromě standardní nafukovací komory je totiž vybavena integrovanou nafukovací komorou, pomocí které můžete „nahodit“ bezdušový plášť. VLASTNOSTI díky speciální DoubleShot barrel-in-barrel konstrukci je pumpa kompaktní a lehká nejdříve se nafouká vzduch do oddělené komory a ten se pak najednou pustí do bezdušového pláště, aby se „nahodil“ do patek ráfku; následně se plášť dofoukne klasickým způsobem hlava AutoHead™ se automaticky přizpůsobí různým typům ventilků maximální tlak 200 psi materiál: hliníkové tělo, ocelová základna speciálně tvarovaná rukojeť pro pohodlný úchop snadno čitelný tlakoměr o velikosti 3,5“ (cca 9 cm) je umístěn dole na základně výška pumpy: 69,5 cm objem: 369 cm3 hmotnost: 1,9 kg délka hadice 115 cm barevné provedení: kombinace stříbrné a černé kód: 610000159
Doprava zdarma / nákupem získáte příslušný počet bodů.

Jízdní kola Giant

Nákup nového jízdního kola není lehký úkol. Na trhu existuje velké množství typů a výrobců, z nichž ne všichni nabízejí skutečnou kvalitu. V případě, že hledáte kolo, které bude nejen vyhovovat vašim požadavkům, ale bude také dlouho a spolehlivě sloužit, zvolte značku GIANT. Kola GIANT vynikají svým designem i provedením a z nabídky této společnosti si vybere skutečně každý.

Hlídací pes
Více informací
Hlidací pes
Aktuální cena produktu je 2899 Kč s dph
  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Více informací
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.