Více informací

GIANT Contact SL Zero Offset seatpost 30.9mmx400mm

Běžné zboží
GIANT Contact SL Zero Offset seatpost 30.9mmx400mm
Giant
Kód zboží
150000033
Nákupem získáte
160 bodů
Dodací lhůta
Skladem
Záruka
1649 Kč
Počet ks
Popis produktu
Parametry produktu

Nákupem získáte finanční bonus
GIANT CONTACT SL ZERO OFFSET - hliníková sedlovka s nulovým offsetem - vyrobena z jednoho kusu - materiál: 2014 alloy, 3D kování - dva různé zámky pro ližiny 7 mm (alloy) nebo 9 mm (karbon) - prodloužená spodní opora ližin - délka 400 mm, průměr 30,9 mm - hmotnost: 255 g (při délce 375 mm)


Už více než 40 let jsme na špici technologického vývoje, abychom dokázali vyrábět stále kvalitnější kola a tím zlepšovali i zážitky, které lidem po celém světě cyklistika přináší. Výčet inovací, které jsme dali cyklistickému světu, mluví sám za sebe. Byli jsme první značkou, která nabídla kvalitní a přitom cenově dostupné hliníkové rámy. Náš první karbonový rám je považovaný za vůbec první dostupný silniční rám z uhlíkových vláken. Následovala revoluční geometrie silničních rámů Compact Road a systém zadního odpružení horských kol Maestro. A náš silniční aero model Propel Advanced SL patří k nejrychlejším a nejdokonalejším silničním kolům na světě!

 

 

Doprava zdarma / nákupem získáte příslušný počet bodů.

Jízdní kola Giant

Nákup nového jízdního kola není lehký úkol. Na trhu existuje velké množství typů a výrobců, z nichž ne všichni nabízejí skutečnou kvalitu. V případě, že hledáte kolo, které bude nejen vyhovovat vašim požadavkům, ale bude také dlouho a spolehlivě sloužit, zvolte značku GIANT. Kola GIANT vynikají svým designem i provedením a z nabídky této společnosti si vybere skutečně každý.

Hlídací pes
Více informací
Hlidací pes
Aktuální cena produktu je 1649 Kč s dph
  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Více informací
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.