Více informací

GIANT CONTACT COMFORT NEUTRAL-BLK/BLK

Běžné zboží
GIANT CONTACT COMFORT NEUTRAL-BLK/BLK
Giant
Kód zboží
120000130
Dodací lhůta
Skladem
Záruka
939 Kč
Počet ks
Popis produktu
Parametry produktu
Nákupem získáte finanční bonus
komfortní sedlo navržené pro sportovní a rekreační cyklistiku základna z pevného plastu ližiny ocelové technologie Dynamic Cycling Fit - 3 varianty sedla podle posedu a tvaru pánve k určení nejvhodnějšího sedla slouží speciální měřící sedlo, které po dosednutí přesně ukáže místa kontaktu sedacích partií a sedla (Pelvic Contact Condition) varianta Neutral - neutrální posed komfortní potah odolný proti prodření výplň z lehoučké pěny a malé volně se pohybující částice uvnitř sedla (Particle Flow Technology) pro snížení tlaku na sedací partie kanálek pro další snížení nežádoucího tlaku UniClip™ Mount System barevné provedení: černá

Jízdní kola Giant

Nákup nového jízdního kola není lehký úkol. Na trhu existuje velké množství typů a výrobců, z nichž ne všichni nabízejí skutečnou kvalitu. V případě, že hledáte kolo, které bude nejen vyhovovat vašim požadavkům, ale bude také dlouho a spolehlivě sloužit, zvolte značku GIANT. Kola GIANT vynikají svým designem i provedením a z nabídky této společnosti si vybere skutečně každý.

Hlídací pes
Více informací
Hlidací pes
Aktuální cena produktu je 939 Kč s dph
  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Více informací
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.