Více informací

GIANT Connect seatpost 27.2mmx400mm

Běžné zboží
GIANT Connect seatpost 27.2mmx400mm
Giant
Kód zboží
150000040
Nákupem získáte
40 bodů
Dodací lhůta
Skladem
Záruka
539 Kč
Počet ks
Popis produktu
Parametry produktu

Nákupem získáte finanční bonus
GIANT CONNECT - hliníková sedlovka ze dvou kusů - tělo i hlava se zámkem z hliníkové slitiny 6061 (2D kování) - otočením zámku lze měnit offset (12/23 mm) - prodloužená spodní opora ližin - délka 400 mm - průměr 27,2 mm


 

Už více než 40 let jsme na špici technologického vývoje, abychom dokázali vyrábět stále kvalitnější kola a tím zlepšovali i zážitky, které lidem po celém světě cyklistika přináší. Výčet inovací, které jsme dali cyklistickému světu, mluví sám za sebe. Byli jsme první značkou, která nabídla kvalitní a přitom cenově dostupné hliníkové rámy. Náš první karbonový rám je považovaný za vůbec první dostupný silniční rám z uhlíkových vláken. Následovala revoluční geometrie silničních rámů Compact Road a systém zadního odpružení horských kol Maestro. A náš silniční aero model Propel Advanced SL patří k nejrychlejším a nejdokonalejším silničním kolům na světě!

Jízdní kola Giant

Nákup nového jízdního kola není lehký úkol. Na trhu existuje velké množství typů a výrobců, z nichž ne všichni nabízejí skutečnou kvalitu. V případě, že hledáte kolo, které bude nejen vyhovovat vašim požadavkům, ale bude také dlouho a spolehlivě sloužit, zvolte značku GIANT. Kola GIANT vynikají svým designem i provedením a z nabídky této společnosti si vybere skutečně každý.

Hlídací pes
Více informací
Hlidací pes
Aktuální cena produktu je 539 Kč s dph
  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Více informací
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.