Více informací

Silniční tretry
Jak vybrat

Podpořte své jezdecké výkony koupí špičkových silničních treter pro cyklisty. Díky unikátním technologiím výroby a efektivním funkcím výrazně zvýšíte účinnost jízdy a dostanete ze sebe dosud netušené výkony.

Silniční cyklistické tretry (ROAD)

Kvalitní silniční cyklistické tretry (ROAD) vám umožní rychlejší jízdu a v důsledku toho také urazíte delší trasu s menším vypětím sil. Ať už preferujete poklidný a relaxační styl jízdy, nebo naopak dáváte přednost sportovnímu vyžití s množstvím adrenalinu, u nás najdete přesně to pravé.

 

Díky hladké podrážce jsou silniční cyklistické tretry určeny především na jízdu, ale v pohodě s nimi zvládnete třeba přejít most nebo někde posedět a doplnit sílu a tekutiny. Z hlediska použitých materiálů, jako je například mikrovlákno nebo syntetické vlákno, je kladen důraz především na prodyšnost celé boty a vy tak máte ideální pohodlí při celodenní jízdě.

 

Pevná podrážka (velmi často z tuhého karbonu) vytváří pevný a odolný podklad pro šlapání do pedálů, ale současně je dostatečně lehká, takže obuv ani při delší cestě nepůsobí na nohou „těžce“. Výjimkou u tohoto typu cyklistické obuvi není ani speciální antibakteriální ochrana, takže vaše nohy budou chráněné nejen zvenku, ale také zevnitř.

 

Efektivní způsob jízdy vyžaduje především správnou velikost treter. Díky naší bohaté nabídce nejrůznějších modelů a značek si správnou velikost i tvar vybere skutečně každý. Nabízíme silniční (ROAD) cyklistické tretry světoznámých značek, jako jsou Bontrager nebo Giro. Pánské i dámské provedení.

 

Ten správný požitek z jízdy získáte správnou kombinací silničních cyklistických treter s nášlapnými pedály. V případě pochybností ohledně výběru správné obuvi nás neváhejte kontaktovat, a to buď osobně na kamenné prodejně, nebo mailem či na Facebooku (více v sekci „Kontakty“). Rádi vám poradíme s výběrem jakéhokoli produktu a doporučíme ideální řešení k vaší spokojenosti.

Nebyly nalezeny žádné položky.